Houten: 030 753 92 40 - Delft: 015 262 2533 info@deadministratie.nl     
Elisabeth Joseph

Elisabeth Joseph

Fiscalist
Werkzaam bij De Administratie sinds: november 2012

Elisabeth@deadministratie.nl

Mischa Smal

Mischa Smal

Relatiebeheerder / Controller
Werkzaam bij De Administratie sinds: april 2011

Mischa@deadministratie.nl

Dung Hoogerbrug

Dung Hoogerbrug

Boekhouder
Werkzaam bij De Administratie sinds: oktober 2008

Dung@deadministratie.nl

Raymond van Lier

Eigenaar
Werkzaam bij De Administratie sinds: november 2002

Raymond@deadministratie.nl

Frank van der Loo

Frank van der Loo

Boekhouder / Salarisadministrateur
Werkzaam bij De Administratie sinds: juni 2011

Frank@deadministratie.nl

Orpheu Lagadeau

Orpheu Lagadeau

Controller
Werkzaam bij De Administratie sinds: april 2009

Orpheu@deadministratie.nl

Desiree van der Heijden

Desiree van der Heijden

Boekhouder
Werkzaam bij De Administratie sinds: augustus 2004

Desiree@deadministratie.nl

Yuri Sprenger

Yuri Sprenger

Nieuwe technologie
Werkzaam bij De Administratie sinds: juni 2013

Yuri@deadministratie.nl

Hans Larooi

Hans Larooi

Eigenaar
Werkzaam bij De Administratie sinds: november 2002

Hans@deadministratie.nl

Souad Ben Omar

Souad Ben Omar

Junior Controller
Werkzaam bij De Administratie sinds: april 2010

Souad@deadministratie.nl

Renate Broeder

Boekhouder
Werkzaam bij De Administratie sinds: juli 2016

Renate@deadministratie.nl

Rashna Gajadhar

Controller
Werkzaam bij De Administratie sinds: januari 2017

Rashna@deadministratie.nl

Rumeysa Bayrak

Boekhouder
Werkzaam bij De Administratie sinds: juni 2017

Rumeysa@deadministratie.nl

Anne van der Horst

Salarisadministrateur
Werkzaam bij De Administratie sinds: augustus 2017

Anne@deadministratie.nl

Marcella Flink

Boekhouder
Werkzaam bij De Administratie sinds: juni 2017

Marcella@deadministratie.nl