Stephan den Heijer

Controller

Ik ben Stephan den Heijer. Als controller bij De Administratie help ik ondernemers met inzicht in hun cijfers en vertaal ik financiële data naar duidelijke adviezen. Ik vind het belangrijk om niet alleen cijfers te presenteren, maar ook mee te denken over wat ze betekenen en hoe ondernemers hun doelen kunnen bereiken.

Hoe ben je bij De Administratie terechtgekomen?

Ik heb veel cursussen gevolgd en de studies Bedrijfseconomie en Accountancy afgerond, toen was het wel duidelijk dat mijn ambitie in de financiële wereld lag. Ik heb bij diverse boekhoud- en accountantskantoren gewerkt, voor ik bij De Administratie uitkwam. Na mijn gesprek met Raymond was er meteen een klik en kon ik al snel aan de slag.

Wat vind je het leukste aan je werk?

Bij De Administratie gaan we lekker normaal met elkaar om. Ik kan echt mezelf zijn en dat vind ik heel erg fijn. Zowel in het team als bij mijn klanten. Ik heb aardige gesprekken met inspirerende ondernemers en de samenwerking met het team voelt vrij, jong en dynamisch. Dat vind ik dan ook erg leuk: we doen het met z’n allen, iedereen helpt waar nodig en niemand voelt zich te goed voor een ander. 

Lees het hele interview

Stephan aan het woord

Raymond van Lier

Waarom zou ik AI gebruiken?

AI is niet alleen voor grote bedrijven. Ontdek hoe MKB-ondernemers AI inzetten om slimmer te…

Raymond van Lier

Vereniging of stichting? Btw is ook jouw zaak

Ook een vereniging of stichting kan btw-plichtig zijn. Voorkom naheffingen en ontdek wanneer je ondernemer…

Raymond van Lier

Waarom je strategie faalt (en hoe je dat voorkomt)

Je hebt een plan. Een duidelijke strategie. Maar drie maanden later? Niets gebeurd. Strategie zonder…